EpicART
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Xtreme Place  Empty Xtreme Place Lun Mar 26, 2012 10:05 am1

cosminx

cosminx

Membru
[center]1. Prenume : cosmin
2. Numele forumului: xtremeplace
3. Adresa forumului: xtremeplace.eu
4. Numarul de mesaje de pe forumul tau: (avem si forum si blog)
5. Numarul de membri inregistraţi: (avem si forum si blog)
6. Detinatorul forumului: Cosminx
7.Cod mini-banner :
Cod:
Nu puteti posta link-uri externe sau adrese e-mail in primele 7 zile de la inscriere. Va rugam sa contactati un administrator pentru mai multe informatii.
contactatima la cosminx5 @ yahoo . com daca doriti bannerul si mai multe detalii

Xtreme Place  Empty Re: Xtreme Place Mar Mar 27, 2012 5:53 am2

cosminx

cosminx

Membru
Asteptam in continuare un raspuns din partea staffului , noi in continuare monitorizam in fiecare zi starea cereri . Daca sunt probleme va rog contactati-ne la cosminx5 @ yahoo.com .


Multumim,
Fondatorul Xtreme Place Cosminx

Xtreme Place  Empty Re: Xtreme Place Mar Mar 27, 2012 10:54 pm3

cosminx

cosminx

Membru
Se pare ca nimeni nu se mai ocupa de acest forum si nu este interesat de parteneriate!!

Acest mesaj este postat de 2 zile , nimeni nu mai revizuieste acest forum ceea ce inseamna ca nu este activitate aici nici din partea Administratorilor!!

In continuare asteptam sa ne contactati la adresa de email cosminx5 @ yahoo. com sau sa postati in acest mesaj.


Vom reveni si maine !
Fondatorul XtremePlace

Xtreme Place  Empty Re: Xtreme Place Joi Mar 29, 2012 4:56 am4

cosminx

cosminx

Membru

Xtreme Place  Gnome-Emblem-Important-64
MAINE ESTE ULTIMA ZI CAND MAI REVENIM PENTRU A VIZUALIZA STAREA PARTENERIATULUI!!!! DACA PANA MAINE (30.03.2012) NIMENI NU NE VA CONTACTA IN ACEST SUBIECT SAU LA COSMINX5@ YAHOO . COM VOM RENUNTA LA ACEASTA CERERE DE PARTENERIAT PE MOTIVUL CA SITEUL DVS ESTE INACTIV !!!!

Maine este ultima zi cand ne mai puteti accepta parteneriatul
Xtreme Place  Admin_privilegeFondatorul Xtremeplace,Xtreme Place  Admin_privilege
CosminX


Xtreme Place  Empty Re: Xtreme Place Vin Mar 30, 2012 5:17 am5

cosminx

cosminx

Membru
XTREMEPLACE OFERA PARTENERILOR INTRE 4-5 ZILE PENTRU A OFERI O DECIZIE LEGATA DE CEREREA DEPUSA DE NOI PE FORUMURILE PARTENERILOR
IN URMA INACTIVITATII ACESTUI SITE NU VOM MAI ACCEPTA NOI UN PARTENERIAT,NE PARE RAU PETNRU CELE INTAMPLATE DAR NIMENI NU PREZINTA INTERES PENTRU ACEST FORUM SAU PENTRU ACEST SUBIECT,SU DACA VETI ACCEPTA VOI PARTENERIATUL VOM REFUZA NOI FIINDCA SUNTETI INACTIV, MENTIONAM CA AM INCETAT SA VERIFICAM ACEST SUBIECT DIN ACEASTA ZI, ATI PRIMIT SI AVERTIZMENTE LEGATE DE CEREREA DEPUSA DE NOI DAR SE PARE CA NIMENI NU LEA CITIT SAU NU A FOST INTERESAT SA LE CITEASCA


Rugam un membru din staff sa inchida acest subiect




Xtreme Place  Admin_privilegeFondatorul Xtremeplace,Xtreme Place  Admin_privilege
CosminX


Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum